אודות

בישראל עובר טלטלות מדי יום. כאשר אתם מבקשים לשכור, למכור או לקנות נכס, מומלץ מאוד להיעזר במשרד תיווך, שבקיא בתנודות בענף, בפרמטרים הקובעים את מחיר הנכס וכדומה.
אנשים רבים מנסים לבצע עסקאות נדל"ן ללא תיווך, על מנת לחסוך את דמי העמלה, אך במקרים כאלה טעויות מסוימות שנעשות בשל חוסר ידע או בקיאות בתחום ובשוק הנדל"ן, יכולות לעלות הרבה יותר כסף.

לכן, רצוי מאוד לפנות למשרד תיווך, אשר יסייע לכם למצוא נכסי נדל"ן, לקנות, לשכור, להשכיר וכדומה. המתווכים המקצועיים יידעו להעריך מחירים וישיגו עבורכם את המחיר הטוב ביותר, שכן הם מודעים לכל הפרמטרים המשפיעים על מחיר הנכס, כמו: אזור, שטח במ"ר, קומה, נוף, גיל הבית, מוסדות באזור ועוד.

אם אתם מחפשים בתים למכירה ברמת ישי, אם אתם מחפשים בתים למכירה בנופית, אם אתם מחפשים בתים/דירות למכירה בטבעון או כל שירות נדל"ן באזורים אלה, עצמת הנדל"ן הוא משרד התיווך המתאים לכם.
לעצמת הנדל"ן שני סניפים לשירותכם: משרד תיווך בטבעון ומשרד תיווך ברמת ישי.

בעצמת הנדל"ן מתמחים בכל הקשור לתחומי נדל"ן בנופית, טבעון ורמת ישי. צוות מתווכים מקצועי יסייע וילווה אתכם לאורך כל הדרך עד לסגירת העסקה.
פעמים רבות, קניית או מכירת בית יכולה להיות "עסקת חייכם". אל תעשו טעויות ואל תתפשרו. פנו לקבלת שירותי תיווך ברמת ישי, טבעון או העמקים בעצמת הנדל"ן וסיגרו את העסקה הטובה ביותר עבורכם.

חברת עצמת הנדל"ן בהנהלת יעל משה מציעה ללקוחותיה תיווך ברמה גבוהה תוך התחשבות בצורכי הלקוח ,אמינות ומקצועיות .
המשרד מתמחה בנדל"ן פרטי ומסחרי בטבעון רמת ישי ונופית. אנו עוסקים במכירה קניה השכרה יזמות קבוצות רכישה ועוד אצלנו מקבלים יותר מעבר לנכסים האטרקטיבים שנמצאים אצלנו במאגר אנו מלווים את הלקוח מהפניה הראשונה ועד כניסתו לנכס המיוחל תוך מתן שירותיים משפטיים ,הדרכה ועזרה בלקיחת משכנתא ,רעיונות לעיצוב הנכס תוך עבודה מול קבלנים ואנשי מקצוע.

[/vc_column_text][vc_empty_space height="32px"][vc_column_text]

צרו איתנו קשר:

רחוב השקדים 1 בקרית טבעון (מאחורי בנק הפועלים )  טלפון: 077-5301532  פקס: 0775301732  מייל: ozmat@walla.com

סגירת תפריט