עוצמת הנדל"ן

סוכנות תיווך והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

050-8694248

עוצמת הנדל"ן

סוכנות תיווך והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

050-8694248

ייעוץ משכנתאות

מעוניין במשכנתא חכמה בתנאים טובים עבורך?

המרכז למשכנתא חכמה

מדוע כדאי לי לפנות למרכז המשכנתא בעוצמת הנדלן?

ייעוץ משכנתא בעזרת עוצמת הנדלן תחסוך לכם בעלויות המשכנתא -תקבלו יותר ותשלמו פחות.

מרכז המשכנתא בעוצמת הנדלן יתכננו עבורך משכנתא חכמה תוך הבנת הצרכים של התא המשפחתי שלך תוך הכרות אישית והמטרות המשפחתיות שלך.


לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות –   077-5301532

או מלאו את הטופס הבא:

משכנתא חכמה - ככה עושים את זה נכון

שיחה ללא עלות.בשיחה האישית נלמד ונכיר את הצרכים שלכם . נכיר את אופן ההתנהלות הכלכלית שלכם ונשוחח על יכולת ההחזר שמתאימה לך כדי שנוכל להתאים את המשכנתא .האופטימלית עבורך . נתייחס לנכס הנרכש על המצב התכנוני והמשפטי של הנכס .

שלב 2 – בניית תמהיל למשכנתא חכמה עבורך אחרי שיחת הייעוץ .היועצים המומחים בעוצמת הנדלן ינתחו את החומר שהוגש ינתחו את תיק הלקוח ויבנו תמהיל מיוחד עבורך .תמהיל שנכון לך ולמשפחתך

אישור הלקוח .הלקוח מאשר את תמהיל המשכנתא .ומרגע זה היועצים בעוצמת הנדלן עורכים מכרז בין הבנקים ומשווים את הרביות הטובות ביותר.

בשעה טובה ומוצלחת חותמים על המשכנתא .היועץ שלנו מלווה אותך בבנק כדי לוודא שההליך נעשה בצורה מסודרת וכדי לתת לך בטחון והרגשה טובה.

בדיקת כדאיות מחזור משכנתא . מעקב צמוד אחרי הרביות ואחרי מצב השוק על מנת שנוכל למחזר משכנתא במידת הצורך .

טיפים בנושא משכנתא

טיפול במחזור משכנתא

שינוי תמהיל המשכנתא, מסלול, תקופה או גובה ההחזר, בהתאם למצב הכלכלי שלך או למצב המשק. המומחים שלנו יבדקו עבורך את כדאיות המחזור. מה שנחתם לפני מס' שנים יתכן ולא יתאים לך כיום.

משכנתא חדשה

היועצים המומחים בעוצמת הנדלן יתכננו עבורך את המשכנתא החכמה עבורך תוך התחשבות בפרמטרים של התנהלות התא המשפחתי .אצלנו תקבלו תכנון של תמהיל למשכנתא האופטימלי עבורך.

הלוואה לכל מטרה

הלואה לכל מטרה מיועדת למי שיכול לשעבד נכס אשר בבעלותו .לטובת הלוואה . להלואות אלו תנאים טוביםיותר להלואות בנקאיות רגילות .מבחינת הריבית ומבחינת זמן ההלוו .ניתן לקחת הלוואה לכל מטרה עד 50% משווי הנכס למטרות של שיפוצים ,איחוד הלוואות ,הלוואה לילדים לרכישת נכס או רכישת נכס נוסף

צרו איתנו קשר

זקוקים לפרטים נוספים, התלבטות מקצועית, הצעת מחיר או התייעצות, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מה חושבים עלינו הלקוחות

מאמרים ומידע בתחום

צור קשר מהיר

מעוניינים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס הבא