עוצמת הנדל"ן

סוכנות תיווך והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

050-8694248

עוצמת הנדל"ן

סוכנות תיווך והשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל

050-8694248

5 יתרונות לבחירה בתיווך דירות

1. חסכון בזמן

מציאת דירה לרכישה ללא מתווך, ולחלופין, מכירת דירה ללא תיווך מחייבת אותנו, אנשים שתחום הנדל"ן הפך למשמעותי עבורם רק בזכות הצורך המיידי הזה, להשתמש בכלי המעייף של ניסוי טעייה. רק לאחר שנבחן מספר הצעות נוכל להבין מה עדיף וכיצד להתמודד עם התהליך וסביר שנמצא עצמנו נתקלים בלא מעט מכשולים בירוקרטים שמתווך דירות מנוסה היה יכול לצלוח עבורנו במהירות רבה יותר. בנוסף, מתווכי דירות, בזכות הניסיון שלהם בשוק הנדל"ן המקומי, ידעו כיצד להבדיל בין הצעות איכותיות להצעות שעדיף לדחות. וכך יחסכו לנו זמן.

2. חסכון בכסף

מתווכי דירות עולים כסף, אנחנו רואים אותם כשירות אופציונאלי שהעלות שהוא מוסיף למכירה או לרכישה שאנו מעוניינים לבצע, אינה קריטית ולעיתים, לשם החיסכון בכסף, נעדיף לשים בצד את יתרונות שלהם וללכת בדרך עצמאית של מכירה/רכישה לבד. אך למעשה, מתווכי דירות, פרט לעובדה שבארץ מדובר בנותני שירות שגובים עמלות נמוכות במיוחד, יכולים לחסוך לכם כסף. אם אתם מעוניינים לרכוש דירה, הם יכולים למצוא לכם דירה איכותית ולנהל מו"מ מקצועי כך שתשלמו עליה כמה שפחות ואם אתם מעוניינים למכור דירה, הם ימצאו את הקונים האידיאליים ויעבדו קשה כדי לשכנע אותם להתקרב למחיר שלכם, במקום שאתם תצטרכו להתפשר על המחיר שלהם.

3. מציאת מציאות

מתווכי דירות מכירים את כל הטריקים בענף, הם גם יודעים היכן מתחבאות המציאות. הם יודעים כיצד מתארים דירה איכותית, בניגוד לתיאורים הרווחים לדירה סבירה ומטה (למשל, פירוט על המבנה והסביבה מצביע על דירה טובה, לעומת שימוש במילים בעלות קונוטציה שיווקית דוגמת "דירה מדהימה/מעולה" בלי פירוט מעבר, ממש לא) ולכן יכולים למצוא לכם דירה טובה שייתכן מאוד שלבד, כלל לא הייתם מגיעים אליה, ואולי, גם אם הייתם רואים אזכור שלה, היא לא הייתה קופצת לכם כמציאה בגלל שלא הייתם יודעים מה לחפש.

4. אין כאב ראש של תהליך

התהליך של רכישת או מכירת דירה מלווה בבירוקרטיה רבה שבלעדי התמיכה של מתווך דירות מיומן, לא דעו כיצד להתמודד עמה. מתווכי דירות מוכרים ורוכשים דירות באופן תדיר, דבר המקנה להם את הידע הדרוש לכם כדי לצלוח את תהליך המכירה/הרכישה שלכם במקסימום יעילות ובמינימום כאבי ראש.

5. אין התמודדות ישירה עם מר ישראל ישראלי

כולנו יודעים שישראלים לא רוצים להיות פראיירים ולא רק זה, רבים הם הישראליים שיחפשו כיצד להרוויח על חשבון הצד השני. כזה הוא מר ישראל ישראלי, הישראלי הממוצע, אשר איתו ועם דרישותיו להנחות חסרות בסיס (במקרה שהוא רוצה לרכוש מכם) או לעלויות גבוהות במיוחד ללא סיבה (במקרה שאתם תרצו לרכוש ממנו), תצטרכו להתמודד עם לא תשכרו את שירותיו של מתווך מקצועי.

צרו איתנו קשר

זקוקים לפרטים נוספים, התלבטות מקצועית, הצעת מחיר או התייעצות, מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם.

מה חושבים עלינו הלקוחות

מאמרים ומידע בתחום

צור קשר מהיר

מעוניינים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס הבא